UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 4844047
nr 484 4047
Bordsur
1930-tal, marmor, längd: 39, djup: 13, höjd: 25, (kantsskador)
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 september 2007
kl 16:10:47
100 kr
200 kr
450 kr
550 kr
Bordsur
nr 484 4047
Bordsur
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 600 kr |
måndag 10 september 2007 |